Volné pracovní místo  MISTŘI

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 40 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

TŘ z:26/3/2024 a:22/4/2024
Pracovní náplň:
  • plánuje výrobní činnost a zajišťuje soulad plánů odd. plánování a přípravy výroby a materiálového zabezpečení s výr. plány
  • plánuje zásobu rozpracovaných výrobků
  • sleduje rozpracovanost a optimální dávky
  • eviduje plnění plánu výr. úloh, zabezpečuje podklady pro odváděnou výrobu
  • kontroluje úplnost a správnost informací o plnění výr. úloh
  • projednává se všemi útvary plnění úloh nutných pro splnění stanovených plánů výroby a bezproblémový chod výroby
  • kontroluje zabezpečení výr. úloh materiálem, nářadím, kapacitou pracovních sil a prostředí
  • zodpovídá za výrobu a montáž plánované produkce v požadovaném množství, sortimentu, kvalitě, čase a přiměřených nákladech
  • zodpovídá za hospodaření na svých střediscích
  • organizuje a řídí a kontroluje činnost podřízených pracovníků
  • spolupracuje při instalaci a uvádění nových strojů a zařízení do provozu aj.
Požadujeme:
  • samostatnost, ale i práce v kolektivu, flexibilita, odolnost vůči stresu, schopnost vést kolektiv lidí a také jednat s lidmi
  • anglický jazyk - pokročilý.
Nabízíme:
  • závodní stravování, letní a zimní bonusy, náborový příspěvek 3000 Kč a příspěvek po roce praxe 2000 Kč, příspěvek na penzijní a životní pojištění, firemní akce, vitaminové balíčky, 5 dní dovolené navíc podle odpracovaných let, vánoční dárky, bonus za doporučení nového zaměstnance, bonus za narození dítěte, svatbu.
Kontakt emailem.

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Benefity

  • Jiné výhody - závodní stravování, letní a zimní bonusy, náborový příspěvek 3000 Kč a příspěvek

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 22.4.2024 do 22.4.2025

Máte zájem o nabídku MISTŘI?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Jana Helešicová z DONGWON CZ, s.r.o.

Aktualizováno před 6 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku MISTŘI

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.