Volné pracovní místo Mistr/ová elektrotechnik/y

31.3.2016
ECOPAK, spol. s r.o.
Místo pracoviště
Střádalů 664/61, Kunčičky, 718 00, Ostrava
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Dvousměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Výkon práce: ul. Střádalů 664 /61, 718 00 Ostrava-Kunčičky

Případní zájemci splňující výše uvedené požadavky zasílejte své životopisy s označením dané profese na e-mail: poslat email

Vybraní zájemci budou kontaktování telefonicky nebo e-mailem o datu konání výběrového řízení.
Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení a vzniku PP na dobu neurčitou.

Náplň práce:

  • údržba výrobních strojů a zařízení, jejich nastavení, seřizování a opravy
  • vedení menšího kolektivu lidí

Požadované dovednosti:

  • řidičský průkaz sk. B,
  • zkoušky vyhláška 50/78 Sb. § 6 podmínkou a vyšší – výhodou
  • orientace v dokumentaci elektro
  • čistý trestní rejstřík
  • manuální zručnost, samostatnost, zodpovědný a pečlivý přístup k plnění pracovních povinností, dobrý zdravotní stav.