Volné pracovní místo  Mistr/ová výroby

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Martinovská 3168/48, Ostrava - Martinov

Své životopisy zasílejte na emailovou adresu: použijte odpovědní formulář
Vybraní uchazeči/ky budou telefonicky pozvaní k výběrovému řízení.
Pokud Vás nebudeme kontaktovat do tří týdnů od odeslání životopisu, byla dána přednost jinému uchazeči.

Očekáváme:
  • SŠ vzdělání - nejlépe strojní nebo vyučen v technickém oboru s maturitou
  • Praxi na postu mistra příp. vedoucího výroby min. 5 let
  • Znalosti z výroby technologických a ocelových konstrukcí
  • Orientaci v technické dokumentaci a strojírenských výkresech
  • Zkušenosti s vedením kolektivu 10.-30. zaměstnanců
  • EWS-Evropský svářečský specialista (pro výkon svářečského dozoru na dílnách) výhodou
  • Výborné komunikační schopnosti
  • Základní znalost práce s PC (Word, Excel)
  • Spolehlivost, pečlivost, vysoce zodpovědný přístup k práci, samostatnost

Pracovní náplň:
  • Vedení kolektivu pracovníků ve výrobě
  • Organizování pracovních směn
  • Zajišťování průběhu výroby a výrobních kapacit
  • 2 směnný provoz

Nabízíme:
  • Zodpovědnou pracovní náplň
  • Vstřícné pracovní prostředí a kolektiv spolupracovníků
  • Firemní bonusy: stravenky, 5 týdnů dovolené
  • Mzda: základ 20.000,- až 25.000,- Kč/měsíc + prémie až 20%
  • Nástup ihned

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2015 do 31.8.2016