Volné pracovní místo  Montážní dělník/dělnice

Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 19 500–22 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Starý Máteřov
Náplň práce:
" kompletace datových rozvaděčů a šatních skříní, práce s aku nářadím
" balení produktů
" práce vhodná i pro ženy
Nabízíme:
" práci na HPP v dvousměnném provozu provozu
" po prvním roce změna pracovní smlouvy na dobu neurčitou
" adekvátní finanční ohodnocení dle praxe, zkušeností, výkonu a kvality
" každoroční nárůst mzdy (dle výkonu a kvality provedené práce)
" práce na nejmodernějších technologiích
" parkování v areálu, zastávky MHD a linkových spojů
" férové jednání a přístup k zaměstnancům
Zaměstnanecké výhody:
" nadstandardní závodní stravování za 23 Kč
" 13. plat po prvním roce
" vstupenky do VČD Pardubice
" vstupenky do posilovny a plaveckého bazénu
" možnost levnějšího volání prostřednictvím zaměstnaneckého programu O2 Family po zkušební době
" mimořádná odměna po 5 odpracovaných letech
" příspěvek na penzijní připojištění 1000 Kč/měsíčně za každých 5 odpracovaných let
Prosíme nevystavovat doporučenky, pouze kontakt emailový : použijte odpovědní formulář

Benefity

  • Podnikové stravování

Vhodné pro

Cizince, absolventy (minimálně Základní vzdělání).

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 5.12.2023

Máte zájem o nabídku Montážní dělník/dělnice?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Martin Stauber z Tritón Pardubice, spol. s r. o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Montážní dělník/dělnice

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.