Volné pracovní místo  MONTÁŽNÍ PRACOVNÍK(CE)

Lokalita Hustopeče
Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 18 000–25 000 Kč / měsíc

11.7.2016/ aktualizace/2.6.2016/ vzdělání možno i základní. Vyučení výhodou - obor vzdělání není rozhodující, rozhodující je manuální zručnost. Vhodné i pro absolventy - možnost zaučení.
Výkon práce HUSTOPEČE U BRNA.
Náplň práce : Kompletace strojírenských prvků - autodílů. Postup podle výkresové dokumentace. Sestavy z kovových i nekovových materiálů.
Požadavky: manuální zručnost, preciznost, odpovědnost, důslednost. Ochota učit se novým výrobním postupům. Zkušenosti ve výrobě výhodou nikoli podmínkou.
Pracovní poměr na dobu určitou. Po roce možnost pracovního poměru na dobu neurčitou.
Bližší info na tel. použijte odpovědní formulář pan Petr Nešpor nebo a email adrese použijte odpovědní formulář
Zaměstnananecké výhody: závodní stravování pro všechny směny včetně víkendů. Po zapracování zařazení do kvartálního bonusového systému. Příplatky za noční směny a víkendy nad rámec zákonem daných příplatků. Odměny za zvýšenou výkonnost a kvalifikaci. Po 2 letech - příspěvek na penzijní připojištění. 22 dnů dovolené. Praní a servis pracovních oděvů. Zvýhodněné tarify od telefonních operátorů. Akce pro zaměstnance, akce pro děti. Možnost osvěžení na pracovišti (v zimě ovoce, v létě nealko pivo, zmrzlina) atd.

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 11.7.2016