Zařazeno v oborech:
Řemeslné a manuální práce
Pozice:
Truhlář
Lokalita:
Ostrava-město
Zveřejnil:
Úřad práce Ostrava
Může se Vám hodit:
Truhlář Ostrava-město

Volné pracovní místo Montážník/ice - stolař/ka

23.7.2016
CARMAN-DOORS, s.r.o.
Místo pracoviště
Vřesinská 2368/13, Poruba, 708 00, Ostrava
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Vřesinská 2368/13, Ostrava – Poruba
Elektronicky zasílejte životopisy na poslat email

Požadujeme:
Praxe v oboru, montáže interiérových dveří, technické a logické myšlení, znalost v oblasti výroby a technického řešení dveří výhodou, organizační schopnosti, znalost práce na PC, komunikativnost, flexibilitu, řidičský průkaz B, dobrý zdravotní stav,
Nástup možný ihned.
Prosíme nevolat, vybraní uchazeči budou osloveni.
PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou

Zaměstnanecké výhody:
Dobré pracovní i platové podmínky, příjemný kolektiv, kreativní práce, vzdělání, bonusový systém

Podobné nabídky práce

STOLAŘ - VEDOUCÍ (20.000 - 25.000,- Kč)
Vytudoval/a jste školu zaměřenou na dřevozpracující obor? Rád/a pracujete se dřevem a máte praktické zkušenosti z tohoto oboru? Pak nám zašlete svůj životopis ještě dnes! Společnost působící v oblasti dřevozpracujícího průmysl ...
Advantage Consulting, s.r.o. Moravskoslezský kraj Plný úvazek
aktivní
truhlář/ka, stolař/ka - výroba nábytku
Předem volat a domluvit si schůzku !!! Vyučení v oboru nutné. Vhodné i pro absolventa/tku.
Martin Vaněk Ruská 1163/68, Ostrava Plný úvazek
týden
stolař, truhlář
Náplň práce: výroba a případná montáž saunových kabin Požadujeme: preciznost, spolehlivost, zájem učit se nové věci Mzda: 80 - 115 Kč/hod Zaměstnanecké výhody: motivační odměny Místo výkonu práce: Šalounova 470/38, Ostrava - V ...
VITAL TREND s.r.o. Šalounova 470/38, Ostrava Plný úvazek
aktivní
Stolař/ka - truhlář/ka
Místo výkonu práce: Pustkovecká 45, Ostrava - Pustkovec V případě zájmu volejte Po-Pá od 9.00 do 16.00 hod. nebo pište na e-mail. Výroba nábytku, montáž nábytku, pokládka podlah, koberců.
Stolařství Moravia s.r.o. Pustkovecká 65/45, Ostrava Plný úvazek, Brigády
aktivní
Stolař/ka
Místo výkonu práce: Lešetínská 47, Ostrava - Kunčice Předem volat a domluvit si schůzku na tel.: <!--poslatEmail-->. Ranní směna od 5.00 do 13.30 hod. Nástup možný ihned. Mzda + benefity.
Prokond s.r.o. Lešetínská 614/47, Ostrava Plný úvazek
aktivní
Stavební mistr/ová do truhlárny
Místo výkonu práce: Ostrava V případě zájmu volejte na tel od 7.00 do 17.00 hod. nebo pište na e-mail. Vedení provozu a zakázek na truhlárně.
Stavitelství SIZO s.r.o. Ostrava Plný úvazek