Volné pracovní místo  Montér elektrických a strojních zařízení (m/ž)

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 30 000–50 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň:
  • Montážní práce elektrických a strojích zařízení
  • Výkon práce po celé ČR a v zahraničí

Požadujeme:
  • Praxi v oboru elektromontáže velkou výhodou, ale rádi zaučíme i šikovné absolventy
  • Znalost čtení technických výkresů
  • NV 194/2022 Sb. (dříve Vyhláška č. 50/1978 Sb.)
  • ŘP sk. B
  • Odpovědný přístup k práci
  • Spolehlivost, pečlivost, zručnost, samostatnost
  • Časová flexibilita

Nabízíme:
  • Dovolená 25 dnů
  • Zdravotní volno 3 dny
  • Stravování přímo v areálu
  • Příspěvek na stravování
  • Měsíční bonus
  • Příspěvky na dovolenou a vánoční svátky
  • Nástup možný ihned případně dle dohody

Kontakt
SERW, spol. s r.o.
Magdalena Kolářová
Telefon: použijte odpovědní formulář
E-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 15.4.2024

Máte zájem o nabídku Montér elektrických a strojních zařízení (m/ž)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Magdalena Kolářová, personalistka, asistentka z SERW, spol. s r. o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Montér elektrických a strojních zařízení (m/ž)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.