Volné pracovní místo Montér kovových konstrukcí

7.12.2016
HF Industriemontagen s.r.o.
Místo pracoviště
Palackého třída 802, Chrudim III, 537 01, Chrudim
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Hrubý plat
40 000 Kč - 60 000 Kč / měsíc
Směnnost
Jednosměnný provoz
Pracovní období
od 1.1.2017

Místo výkonu práce: Palackého tř. 802, Chrudim – práce po celé ČR i EU (dle zakázek)
NÁPLŇ PRÁCE: montáž výrobních linek v zemích EU a ČR dle zakázek
POŽADUJEME: německý jazyk na střední úrovni, minimálně střední odborné s výučním listem (nemusí být vyučení v oboru)
NABÍZÍME: HPP, plat 45.000 – 60.000, plně hrazené ubytování, diety a cestovné.
První kontakt učiňte prosím e-mailovou adresou nebo na výše uvedeném telefonním čísle.

Požadovaná znalost jazyků

  • Němčina – aktivní

Odpovězte na tuto nabídku

Komu Lucie Nováková (HF Industriemontagen s.r.o.)
Vyplňte vaše jméno a příjmení včetně háčků a čárek. První písmeno je velkým např. Novák, Sedláková
Vyplňte své telefonní číslo např. +420 777 666 444. Číslo si po sobě zkontrolujte, je velmi důležité.
Vyplňte váš celý e-mail např. jan.novak@seznam.cz. E-mail si po sobě pečlivě zkontrolujte. Je velmi důležitý.
Průvodní dopis slouží k oslovení zaměstnavatele. Uveďte zde, jaké dokumenty přikládáte. Text můžete využít i místo motivačního dopisu, kde uvedete, proč Vás nabídka práce zaujala, jaké máte s danou pozicí zkušenosti atd.
Při zatrhnutí se k Vaší odpovědi přiloží Váš životopis z Životopisy.cz.
Přiložit životopis z Životopisy.cz:
Heslo pro přihlášení k Vašemu účtu na Životopisy.cz.

Zapomněl jsem heslo

Životopis automaticky připojíme k odpovědi.

Souhlas se zpracováním údajů

Kliknutím na tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby spravované společností RB recruitment, s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb.

Tyto údaje poskytuji společnosti HF Industriemontagen s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost HF Industriemontagen s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.