Volné pracovní místo  MONTÉR/ ZÁMEČNÍK 130,-/HOD. ČISTÉHO; MOŽNOST UBYTOVÁNÍ

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 21 000–26 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

MONTÉR/ ZÁMEČNÍK 130,-/hod. čistého
Pro stabilní podnik v Plzni, zabývající se výrobou leteckých interiérů přijmeme zaměstnance na pozici MONTÉR/ ZÁMEČNÍK.

Náplň práce:
Ruční montáž komponentů pro kuchyňské moduly a odpočinkové místnosti pro posádku letadla.

Požadujeme:
  • Praxe ve strojním oboru – montér, mechanik, nástrojář, truhlář, sádrokartonář, apod.
  • Základní orientace ve výkresové dokumentaci
  • Manuální zručnost
  • Spolehlivost
Směny:
  • Ranní a odpolední, možnost přesčasů

Nabízíme:
  • Zajímavou práci v mezinárodní společnosti, letecký průmysl
  • Dlouhodobou spolupráci
  • Smlouvu na HPP
  • Moderní pracovní prostředí
  • Firemní společenské akce
  • Stravování zajištěno
  • Možnost ubytování v centru Plzně
  • Možnost záloh

Plat:
  • 130,-/HOD. ČISTÉHO

V případě zájmu volejte či pište na tel: použijte odpovědní formulář nebo zasílejte své životopisy na email : použijte odpovědní formulář a nebo nás kontaktujte osobně na adrese: Korandova 14, Plzeň. 4. Brána Škodovky - MARKMONT S.R.O

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2016