Volné pracovní místo  Mzdová účetní

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Zavedená, účetní společnost rozšiřuje své řady a hledá schopnou mzdovou účetní.

Zašlete nám Váš životopis na použijte odpovědní formulář a my Vám o firmě a pozici řekneme více.
Místo pracoviště: Ostrava
Nástup: Dohodou

POPIS POZICE:
– komplexní péče o rozsáhlou mzdovou agendu klientů
– zpracování mezd vč. mzdové uzávěrky
– podpora klientů
– roční zúčtování daně a odpočtů pro jednotlivé zaměstnance
– zpracování vyúčtování daně z příjmu za ZČ a FP a vyúčtování srážkové daně
– výpočet srážek a odvodů
– komunikace s oprávněnými institucemi
– zavádění nových pracovníků do mzdového systému

POŽADUJEME:
– min. SŠ vzdělání (ekonomika, finance)
– odborné znalosti v oboru účetnictví/mzdové účetnictví
– praxi na pozici samostatné mzdové účetní min. 2 roky, v účetní firmě velkou výhodou
– znalost programu Pamica nebo obdobného programu výhodou
– výborná orientace v mzdových předpisech a problematice
– pečlivost, komunikativnost, pozitivní myšlení

NABÍZÍME:
– smlouva na HPP, nástup dohodou
– stabilní práci u zavedené účetní společnosti s přátelským kolektivem
– školení, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2016