Volné pracovní místo MZDOVÁ ÚČETNÍ

12.10.2016
Biologické centrum AV ČR, v. v. i.
Branišovská 1160/31, České Budějovice 2, 370 05, České Budějovice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Náplň práce: vedení svěřené oblasti mzdového účetnictví, komplexní zpracování mezd; tvorba výkazů pro statistické účely, vystavování dokladů pro zaměstnance; podílení se na zdokonalování procesů v oblasti zpracování mezd; komunikace v rámci pracoviště i s vnějšími institucemi
Požadujeme: SŠ vzdělání ekonomického směru; min. 3 roky praxe v oblasti mzdového účetnictví podmínkou; velmi dobrou praktickou i teoretickou znalost příslušné legislativy, trestní bezúhonnost; zkušenost s vícezdrojovým financováním mezd výhodou; znalost AJ (ideálně B1); výborná znalost práce na PC, zejména MS Excel; pečlivost, spolehlivost, příjemné vystupování, aktivní přístup k práci; velmi dobrou praktickou i teoretickou znalost příslušné legislativy,
Nabízíme: prémie, podnikové stravování, předškolní zařízení, dovolená navíc
Uzávěrka 30.10.2016

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP)