Volné pracovní místo  MZDOVÁ ÚČETNÍ

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 19 000–27 000 Kč / měsíc

Náplň práce: vedení svěřené oblasti mzdového účetnictví, komplexní zpracování mezd; tvorba výkazů pro statistické účely, vystavování dokladů pro zaměstnance; podílení se na zdokonalování procesů v oblasti zpracování mezd; komunikace v rámci pracoviště i s vnějšími institucemi
Požadujeme: SŠ vzdělání ekonomického směru; min. 3 roky praxe v oblasti mzdového účetnictví podmínkou; velmi dobrou praktickou i teoretickou znalost příslušné legislativy, trestní bezúhonnost; zkušenost s vícezdrojovým financováním mezd výhodou; znalost AJ (ideálně B1); výborná znalost práce na PC, zejména MS Excel; pečlivost, spolehlivost, příjemné vystupování, aktivní přístup k práci; velmi dobrou praktickou i teoretickou znalost příslušné legislativy,
Nabízíme: prémie, podnikové stravování, předškolní zařízení, dovolená navíc
Uzávěrka 30.10.2016

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.1.2017