Volné pracovní místo  Mzdová/ý účetní junior - i pro absolventy

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

Vaším úkolem bude: zpracovávání mezd pro pestrou skupinu našich klientů, jednat a vyřizovat písemnou komunikaci s úřady, komunikovat s klienty a poskytovat jim personálně mzdové poradenství
Nabízíme: práci na zakázkách pro českou i zahraniční klientelu, zázemí stabilní rostoucí firmy, která si váží svých lidí a počítá s nimi dlouhodobě, možnost koncepčního kariérního růstu a uplatnění svých schopností a svého talentu, kontinuální profesní vzdělávání, (odborný vzdělávací program MS, jazykové vzdělávání, odborné konference, podpora získání profesní kvalifikace), nadstandardní firemní benefity (příspěvek na stravování, hrazené firemní akce, občerstvení na pracovišti - ovoce, zelenina, příspěvek na penzijní připojištění apod.)
Očekáváme od Vás:zájem o obor a vlastní iniciativu, pečlivost, spolehlivost, samostatnost, ochotu dále se vzdělávat, časovou flexibilitu, praktickou znalost MS Office, řidičský průkaz skupiny B a ochotu cestovat, komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny
Nástup dohodou.
Pokud Vás výše uvedená pozice zaujala, zašlete prosím svůj strukturovaný životopis na
e-mailovou adresu: použijte odpovědní formulář Budeme se těšit na Vaše přihlášky
a případnou spolupráci!

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 15.12.2016