Volné pracovní místo  Náborový pracovník (personalista) - OZP

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 19 500 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

VYHRAZENO pro OZP.
Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete strukturovaný životopis na použijte odpovědní formulář

Do našeho týmu přijmeme nového kolegu či kolegyni.
Požadujeme: schopnost týmové práce, flexibilitu, samostatnost

Náplň práce:
  • nábor nových uchazečů, vedení osobních pohovorů
  • zadávání inzerce
  • jednoduchá administrativní činnost - spolupráce se mzdovou účtárnou

Nabízíme:
  • práci na hlavní pracovní poměr
  • odpovídající finanční ohodnocení + odměny
  • pracovní doba denní směny, 37,5 hod týdně
  • příjemné pracovní prostředí, práce v menším pracovním kolektivu

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 10.4.2024

Máte zájem o nabídku Náborový pracovník (personalista) - OZP?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Renáta Neméthová z ČOS - Speciální servis s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Náborový pracovník (personalista) - OZP

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.