Volné pracovní místo  Nákupčí, rozpočtář/ka, přípravář/ka

Lokalita Olomouc
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Co vás čeká:
  • Vést proces přípravy zakázky
  • Příprava podkladů pro realizaci tendrů na dané zakázce, tendry a nákup
  • Příprava podkladů pro uzavření smluvního vztahu a vzorkování dodávek
  • Příprava a zpracování podkladů pro zajištění fakturace na dané zakázce ve spolupráci s
hlavním stavbyvedoucím
  • Kalkulace vlastních stavebních prací
  • Zajištění materiálního vybavení dle potřeb stavby, včetně přiřazení těchto nákladů
  • Příprava a zajištění podkladů k předání dokladové části díla investorovi
  • Spolupráce na procesu archivace zakázky po jejím kompletním dokončení
  • Příprava rozpočtů v požadovaném formátu (Kros plus; ceníky ÚRS)
  • Agenda související se změnami během výstavby (rekalkulace, změnové listy..)
Požadujeme:
  • ŘP skupiny B
  • SŠ nebo VŠ vzdělání elektrotechnické nebo stavebního směru
  • Praxi v rozpočtování prací
  • Znalost norem, materiálů a technologických postupů výhodou
  • Organizační a komunikační schopnosti
  • Spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost
  • Aktivní přístup k práci
  • Praxe v oboru vítána
  • Nástup ihned
  • Uživatelská znalost MS Office, Kross, Auto Cad
Nabízíme:
  • Zajímavou a různorodou práci
  • Jistotu stabilního zaměstnání
  • Mobilní telefon, notebook
  • Flexibilní pracovní doba

Kontakt POUZE telefonicky od 9:00 do 15:00 nebo e-mailem (v předmětu uveďte: Nákupčí, rozpočtář/ka, přípravář/ka).

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2024

Máte zájem o nabídku Nákupčí, rozpočtář/ka, přípravář/ka?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Petr Galda z ELEKTRO-FLEXI s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Nákupčí, rozpočtář/ka, přípravář/ka

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.