Volné pracovní místo  Nákupčí (zásobovač, nákupce)

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–24 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • nákup materiálu a výběr dodavatelů
  • pravidelný kontakt se stávajícími dodavateli
  • hodnocení dodavatelů
  • vytváření objednávek
  • komunikace se zakazníkem
  • průběžné sledování skladových zásob zboží
  • zakládání materiálu a cen do systému
  • spolupráce s ostatními odděleními
  • reporting

Co očekáváme?

  • ukončené středoškolské vzdělání a praxe v oblasti nákupu a administrativy min. 1 rok nebo absolvent VŠ
  • pokročilá znalost angličtiny podmínkou
  • zkušenost s prací na PC (MS office) – zejména excel
  • znalost práce s programem SAP výhodou
  • výborné komunikační schopnosti, schopnost rozhodovat se samostatně, týmová spolupráce
  • flexibilita

Co můžeme nabídnout?

  • práci v prostředí mezinárodní společnosti
  • využití znalosti angličtiny
  • příspěvky na stravování (stravenky)
  • kurzy angličtiny
  • možnost řízení projektů a realizace nápadů
  • doprava z Brna do Modřic zdarma
  • smlouva na dobu určitou 1 rok (v případě oboustranné spokojenosti možnost prodloužení)
  • práce na plný úvazek
  • pracovní doba pondělí – pátek, 8.00-16.30

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 22.8.2016