Volné pracovní místo  nákupčí

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 26 400–36 900 Kč / měsíc

místo výkonu práce: Průmyslová č.p. 1165, 410 02 Lovosice 2.
NÁPLŇ PRÁCE:
o jednání s dodavateli - jejich sledování, hodnocení, výběr a rozvoj
o objednávka zboží, materiálu a služeb
o evidence a distribuce řízené technické dokumentace pro dodavatele
o pravidelné reportování dosažených výsledků
POŽADUJEME:
o SŠ technického (strojní, elektro) nebo ekonomického směru / VŠ výhodou
o AJ na velmi dobré úrovni, denní písemná a ústní komunikace
o další jazyk výhodou
o dobré komunikační a organizační schopnosti
o flexibilita
o řidičský průkaz
o praxi v oblasti automobilového průmyslu min. 2 roky
o znalost předpisů a norem - ISO TS 16949, 14001 výhodou
o pokročilou úrovně MS Office
NABÍZÍME:
stabilní zázemí v mezinárodní společnosti napojené na prestižní skupinu Toyota Group, v první úrovni dodavatelů v automobilovém průmyslu
o odpovídající školení
o příležitost profesního a karierního růstu
o férová firemní kultura
o zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění, dovolená navíc, závodní lékařská péče, příspěvky na rehabilitaci)
o mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti a významu práce
První kontakt zaměstnavatele: e-mail.

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 16.8.2016