Volné pracovní místo  Nákupčí

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda 20 000–25 000 Kč / měsíc

Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete prosím svůj životopis na použijte odpovědní formulář nebo prostřednictvím použijte odpovědní formulář

Operativní nákupčí
Pracovní náplň:
  • operativní nákup pro obchodní úsek, zajištění kompletní agendy pro svěřené dodavatele
  • vytváření objednávek, komunikace, logistika, reklamace, hodnocení dodavatelů
  • optimalizace skladových zásob, efektivní dodávky (JIT, kvalita, cena, podpora prodeje)
  • řešení úkolů ve spolupráci s kolegy (prodej, sklad, účtárna, technici)

Požadujeme:
  • SŠ (VŠ) vzdělání, praxe na obdobné pozici výhodou
  • komunikativnost v českém i anglickém jazyce
  • znalost práce na PC (Navision výhodou)
  • všímavost a vstřícnost ke spolupráci

Nabízíme:
  • příjemné pracovní prostředí a zajímavou, stabilní práci
  • dobrý kolektiv a odpovídající finanční ohodnocení
  • možnost profesního růstu
  • zapracování

Nástup možný ihned nebo dle dohody

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyšší odborné vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.12.2016