Volné pracovní místo  Nákupčí

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 22 000–28 000 Kč / měsíc

NÁPLŇ PRÁCE: jednání s dodavateli - jejich sledování, hodnocení, výběr a rozvoj, objednávka zboží, materiálu a služeb, evidence a distribuce řízené technické dokumentace pro dodavatele, pravidelné reportování dosažených výsledků. POŽADUJEME: SŠ technického (strojní, elektro) nebo ekonomického směru / VŠ výhodou, AJ na velmi dobré úrovni, denní písemná a ústní komunikace, další jazyk výhodou, dobré komunikační a organizační schopnosti, flexibilita, řidičský průkaz, praxi v oblasti automobilového průmyslu min. 2 roky, znalost předpisů a norem - ISO TS 16949, 14001 výhodou, pokročilou úrovně MS Office. NABÍZÍME: možnost profesního a karierního růstu, platové ohodnocení odpovídající náročnosti a významu práce, zaměstnanecké benefity (stravování, penzijní připojištění, dovolená navíc, příspěvky na rehabilitaci), práci v mezinárodní společnosti, pružná pracovní doba. Nástup: ihned. První kontakt e-mailem.

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.3.2015