Volné pracovní místo  Nástrojař s ubytováním - Mladá Boleslav.

Lokalita Mladá Boleslav
Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 300–340 Kč / měsíc

Pro našeho klienta, výrobní společnost v Mladé Boleslavi, hledáme vhodné kandidáty na pozici Nástrojař s praxí.
Náplň práce:
montáž jednotlivých dílů do lisovacího nástroje
slícování lisovacích nářadí
zapracování na zkušebních lisech
Požadavky:
praxe na obdobné pozici nástrojaře nutná
povědomí o výrobě lisovacího nářadí, postupy lisování (operace)
zkušenosti s montáží
orientace ve výkresové dokumentaci
samostatnost, zručnost
ochota přijet na zkoušku do Mladé Boleslavi
Nabídka:
zázemí zavedené společnosti
práce na hlavní pracovní poměr
8-hodinové směny (odpolední a noční)
mzda cca 220 - 250 Kč čistého / hodina dle zkušeností
stravenky
vyplácení mzdy 1x měsíčně
pracovní oblečení a pomůcky
zajištěné ubytování do max. 3000Kč/měsíc
nástup po domluvě
Zaujala Vás tato nabídka práce a splňujete všechny požadavky? Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.1.2017