Volné pracovní místo Nástrojař

3.11.2016
KUBÍČEK VHS, s.r.o.
Místo pracoviště
Maršíkovská 615, Velké Losiny, 788 15, Velké Losiny
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Hrubý plat
20 000 Kč - 20 000 Kč / měsíc
Směnnost
Jednosměnný provoz
Pracovní období
od 1.12.2016

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

  • práce na souřadnicové vyvrtávačce a horizontální fréze

Požadavky na uchazeče:

  • vyučen v oboru univerzální obráběč
  • praxe min. 3 roky
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • jeřábnický a vazačský průkaz výhodou
  • průkaz na obsluhu manipulačních vozíků výhodou

Nabízíme:

  • staňte se součástí úspěšné a stabilní české společnosti
  • závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
  • zvýhodněný tarif Vodafone
  • bonus za efektivní využívání fondu pracovní doby
  • možnost dalšího vzdělávání

Odpovězte na tuto nabídku

Komu Lucie Moláčková (KUBÍČEK VHS, s.r.o.)
Vyplňte vaše jméno a příjmení včetně háčků a čárek. První písmeno je velkým např. Novák, Sedláková
Vyplňte své telefonní číslo např. +420 777 666 444. Číslo si po sobě zkontrolujte, je velmi důležité.
Vyplňte váš celý e-mail např. jan.novak@seznam.cz. E-mail si po sobě pečlivě zkontrolujte. Je velmi důležitý.
Průvodní dopis slouží k oslovení zaměstnavatele. Uveďte zde, jaké dokumenty přikládáte. Text můžete využít i místo motivačního dopisu, kde uvedete, proč Vás nabídka práce zaujala, jaké máte s danou pozicí zkušenosti atd.
Při zatrhnutí se k Vaší odpovědi přiloží Váš životopis z Životopisy.cz.
Přiložit životopis z Životopisy.cz:
Heslo pro přihlášení k Vašemu účtu na Životopisy.cz.

Zapomněl jsem heslo

Životopis automaticky připojíme k odpovědi.

Souhlas se zpracováním údajů

Kliknutím na tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby spravované společností RB recruitment, s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb.

Tyto údaje poskytuji společnosti KUBÍČEK VHS, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost KUBÍČEK VHS, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.