Volné pracovní místo  Nástrojař/ka přípravář/ka – příprava dílů pro montáže vstřikovacích forem a tvářecích nástrojů

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 17 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

MÍSTO VÝKONU: Ostrov č.p. 2, 561 22 Ostrov
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
  • vrtání otvorů, srážení hran, řezání závitů a čištění dílů pro montáže
  • obsluha klasických jednoduchých strojů – strojní vrtačky, závitořezu, vzduch. brusky apod.
POŽADUJEMEI:
  • vyučení v oboru nástrojař, obráběč kovů, zámečník, praxe není podmínkou
NABÍZÍME:
  • možnost profesního růstu po získání praxe a prokázání odbornosti na pozici – nástrojař - pro montáže vstřikovacích forem a tvářecích nástrojů
  • stabilní pracovní místo
  • pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího prodloužení nebo změnou na dobu neurčitou
  • příplatky za směnnost

Benefity

  • Jiné výhody - odměna za plnou docházku (6 dní placeného volna navíc)
  • Podnikové stravování - příspěvek na obědy
  • Zvláštní prémie - 13. plat

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2017