Volné pracovní místo Návrhář a programátor kontrolního systému

15.7.2016
FOXCONN CZ s.r.o.
Místo pracoviště
U Zámečku 27, Pardubičky, 1 2, Pardubice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vysokoškolské / univerzitní
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Znalosti / Dovednosti / Zkušenosti:

  • Pěti- či víceletá zkušenost s designem, programováním, start-upem řídících systémů – PLC/HMI, síťovými protokoly
  • Rozvinuté analytické myšlení
  • Siemens PLC programování výhodou
  • Cisco CCNA preferováno
  • Anglický jazyk ústně / psanou formou

Náplň práce:

  • Zodpovědný za design SCADA systému včetně vývoje blokových schémat, sítě kontrolního systému a komunikačních systémů, schémata, layout panelů a kreslení I&C plánu.
  • Programování ovladačů SCADA systému /PLC (tj. Allen-Bradley, Siemens, Modicon, atd.) a SCADA HMI aplikací (tj. Wonderware, RSView, GE/Intellution, atd.)
  • PLC komunikační standardy (devicenet, Modbus, canbus atd.)
  • Psát strukturovaný, dobře dokumentovaný PLC kód bez bugů v jakémkoliv ze 5 IEC standardních jazků
  • Zodpovědný za poskytování star-upu na místě a pověření, stejně jako stále probíhající podpora SCADA systémů.
  • SCADA start-up a podpůrné aktivity
  • Psát manuály k ovládání a údržbě založené na PLC/HMI kódu
  • Provádět školení o chování majitele a údržbě

Nabízíme

  • práci v dynamické mezinárodní společnosti
  • perspektivní a stabilní zaměstnání
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • perspektivu profesního a kariérového růstu
  • závodní stravování
  • možnost dalšího vzdělávání
  • atraktivní balíček zaměstnaneckých výhod