Volné pracovní místo  Noční ošetřovatel/ka na porodně prasat

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 16 000–21 000 Kč / měsíc

Lipra Pork, a.s. je společnost úzce specializovaná na produkci vepřového masa

Požadujeme:
kladný vztah ke zvířatům, ochotu minimálně pracovat, fyzickou zdatnost, spolehlivost
praxe vítána, není nutností, zaučíme, pozice vhodná i pro absolventy

Náplň práce:
na produkční stanici selat Lipec hledáme nočního ošetřovatele, ošetřovatelku na porodnu prasnic. Jedná se o manuální práci v přímém kontaktu s prasaty, především krmení prasnic a selat, ošetřování selat, hlídání porodů, úkony spoejné s chodem farmy.

Nabízíme: práci na nově zrekonstruované, moderní farmě v klidném prostředí

Zaměstnanecké výhody:
stravenky, 25 dnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, prémie

Pracovní doba:
18:00 - 6:00 - systé, dlouhý a krátký týden

Kontakt:
telefonicky (volat několikrát během dne z důvodu špatného signálu na pracovišti)
e-meilem: udrzal. použijte odpovědní formulář
osobně: Út 8:00 - 9:00, Lipec 89

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Noční provoz

Pracovní období

od 16.12.2016