Volné pracovní místo  Obchodně - administrativní pracovník

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 1 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadujeme:
výborné komunikační schopnosti v českém jazyce (písemné i ústní), výborné vyjednávací schopnosti, obchodního ducha, znalost cizích jazyků vítána. Prace na obdobné administrativní - obchodní pozici výhodou.
Velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC, odolnost vůči stresu, časová flexibilita, příjemné vystupování, ŘP skup. B.
Náplň práce:
příjem a zpracování objednávek, reporty, tvorba cenových nabídek. Každodenní přímá komunikace se zákazníky (osobní, telefonická, písemná). Péče o nové i stávající klienty. Příjem a zpracování objednávek. Asistence v kanceláři v náborovými pracovníky.
Nabízíme:
Samostatnou pracovní pozici s různorodou náplní práce, zaměstnání na HPP, odpovídající finanční ohodnocení, možnost profesního růstu, práci v příjemném kolektivu, nástup ihned nebo dohodou

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 26.11.2015