Volné pracovní místo Obchodně finanční konzultant/ka

30.11.2016
FinHorkáKV s.r.o.
Místo pracoviště
2. května 3070, Zlín, 760 01, Zlín
Pracovní poměr
Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

KONZULTACE NA DOPORUČENKY Z ÚP JE NUTNÉ DOMLUVIT PŘEDEM NA TEL. poslat email Obchodně finanční konzultant/ka
Firma zabývající se více než 20 let finančními konzultacemi, hledá nové spolupracovníky. Klientům nabízíme konzultace v širokém spektru variant řešení jejich individuálních záměrů a potřeb a následný dlouholetý servis.

Požadujeme:
minimálně střední odborné vzdělání s maturitou
čistý trestní rejstřík, ŘP sk. B výhodou
výborné komunikační a prezentační schopnosti
samostatnost a spolehlivost, časovou flexibilitu
nadšení a zájem o práci, znalost práce na PC podmínkou,
možnost práce i na zkrácený úvazek

Náplň práce:
komunikace s klienty, prezentace variant řešení,
zpracování projektů a administrativa s tím spojená

Nabízíme:
osobní rozvoj a kariérní růst
zajímavou práci, vzdělání
pružnou pracovní dobu
pozice je vhodná i pro studenty, absolventy a OZP
nástup možný ihned
Cítíte-li se naší nabídkou osloveni, zašlete nám svůj životopis na email: poslat email

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP)