Volné pracovní místo  Obchodně-technický pracovník/pracovnice

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–30 000 Kč / měsíc

Hledáme do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici obchodně-technický pracovník, do oddělení kalkulací hliníkových prvků. PP na dobu určitou s možností prodloužení.

POŽADUJEME:
SŠ vzdělání, pečlivost, samostatnost, komunikativnost, aktivní přístup k práci, technická zdatnost, výhodou: technické vzdělání, znalost práce v CAD, předchozí zkušenost s Al prvky
NÁPLŇ PRÁCE: konstruování oken a dveří na PC, příjem, zpracování a navedení zakázek do výroby, kontrola správnosti výrobních termínů, kontrola vyrobitelnosti jednotlivých položek, komunikace se zákazníkem

NABÍZÍME:
odpovídající motivační platové ohodnocení, práci v dynamicky se rozvíjející firmě, přátelský kolektiv, možnost seberealizace.
Zaměstnanecké výhody:
  • dotované jídelní a svačinové automaty
  • dotované automaty na teplé nápoje
  • zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich blízké
  • odměny za pracovní a životní jubilea
  • vánoční prémie
  • firemní akce pro zaměstnance
  • přátelské prostředí a stabilita
  • profesní uplatnění pro všechny věkové kategorie
  • permanentky na hokej a do lázní k zapůjčení

PRVNÍ KONTAKT: výhradně emailem na adresu: použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Benefity

  • Jiné výhody

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.2.2024 do 31.12.2024