Volné pracovní místo  OBCHODNĚ-TECHNICKÝ ZÁSTUPCE (MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ)

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • podílení se na přípravě a plnění plánu prodeje v ČR
  • pravidelné navštěvování a vedení jednání se zákazníky z přidělených oblastí
  • zodpovědnost za provádění zkoušek u klíčových zákazníků a zajištění dokumentace
  • zajišťování a provádění technologických projektů pro zákazníky
  • spolupráce s odd. technického rozvoje a produkt manažery
  • navrhování nových technických řešení a výrobků pro zařazení do sortimentu Pramet Tools

Požadavky:
  • ÚSO/VŠ strojní
  • znalost problematiky třískového obrábění podložená praxí
  • znalost CNC strojů a jejich programování
  • znalost anglického jazyka výhodou
  • uživatelská znalost PC – MS Office
  • flexibilita, samostatnost, komunikativnost
  • ŘP sk. B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.12.2014