Volné pracovní místo  Obchodně techniký konzultant

Firma
Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda 18 000–28 000 Kč / měsíc

Náplň práce: Návrh technického řešení zakázky a jeho následné úplné řešení ve spolupráci s obchodním zástupcem, zaměření stavebních otvorů, jendání se stavebními firmami, koncovými zákazníky, popř. zasmluvnění zakázek, obtelefonovávání klientů, nezbytná administrativa, úzká spolupráce s asistentkou a obchodními zástupci
Vhodné i pro absolventy.
Požadujeme: ŠŠ popř. VŠ technického směru, PRAXE s obchodními činností výhodou, matematické a technické cítění, uživatelská znalost práce na PC, časová flexibilita podmínkou, chuť učit se novým věcem a odpovědnost za práci konanou, asertivní, usměvavý, nekonfliktní, optimista, komunikativní, loajalní, čistý TR, ŘP sk. B
Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou, stabilní společnost s hostorií 24 let, příjemný kolektiv, dodržení sjednaného, služební vůz i k soukroumému užívání, možnost firemního bytu, dobrovolné sportovní pátky apod.
Místo výkonu práce: Kralupy nad Vltavou
Kontakt: Pí. Hochová - životopisy zasílejte e-mailem.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Bakalářské vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2016 do 30.4.2017