Volné pracovní místo  Obchodní administrativní činnost

Lokalita Ostrava
Firma
Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 14 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Ostrava

V případě zájmu zašlete životopis na e-mail.

Náplň práce:
Komunikace s klienty
Příprava podkladů pro smlouvy
Zapisování smluv do systému, zakládání smluv
Zápisy z porad
Odevzdávání produkce na pojišťovny

Požadujeme:
ÚSO s maturitou, spolehlivost, aktivní přístup, samostatnost, cílevědomost, dobré komunikační a organizační schopnosti, flexibilita, čistý trestní rejstřík, příjemné vystupování, platný řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič/ka, práce s PC - nutná.

Nabízíme:
Motivující finanční ohodnocení odpovídající výkonu, perspektivní práci v zázemí silné společnosti, možnost flexibilní pracovní doby, nástup možný po domluvě.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - základní dovednosti PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2017