Volné pracovní místo  Obchodní asistent/ka - brigáda 2h denně

Firma
Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 17 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce Parduibce.
Pracovní náplň: Náplní práce jsou činnosti spojené s obchodními případy včetně příjmu zboží, případné dopravy zboží osobním služebním vozem, přípravy zboží k expedici a další kancelářské práce související s chodem a propagací firmy.
Požadujeme: ŘP skup. B, znalost práce na PC, manuální zručnost, čitelný rukopis, dobré komunikační schopnosti, zodpovědnost a pečlivost. Nástup po zaučení ihned, v případě oboustranné spokojenosti a zvládnutí dalších pracovních postupů možnost práce na HPP.
Nabízíme: práci náročnou na pozornost a pečlivost v zázemí rodinné firmy, v příjemné kanceláři v čistém prostředí blízko centra Pardubic.
Místo je vhodné i pro absolventy.

V případě vážného zájmu zašlete životopis včetně aktuální fotografie na e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 20.6.2016