Volné pracovní místo  Obchodní asistent/ka - Kutná Hora

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 13 000–18 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Obchodní asistent/ka - Kutná Hora

Pro naši pobočku v Kutné Hoře přijmeme zaměstnance do kanceláře pro podporu obchodního oddělení.
Tato práce vyžaduje pečlivost a každodenní telefonickou komunikaci se zákazníky.
Hlavním účelem naší firmy SMERO, spol. s r.o. je uspořit zákazníkovi jeho náklady, zjednodušit a zpříjemnit nákup u nás Práce pro OZP. Životopis zašlete na e-mail použijte odpovědní formulář

Náplň práce:
Vedení administrativy související s obchodním oddělením.
Telefonická komunikace se zákazníky (sjednávání schůzek, získávání objednávek atd.).
Tvorba a udržování databáze.
Příprava smluv.
Tvorba statistik.
Zpracovávání nabídek.

Požadujeme:
Pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost.
Komunikativnost se zaměřením na zákazníka.
Tah na branku.
Znalost práce na PC, Word, Excel.

Nabízíme:
Hlavní pracovní poměr - pracovní smlouva.
Příjemné pracovní prostředí.
Vaše práce bude vidět na růstu firmy.
Kolektiv, který táhne za jeden provaz.
Stravenky.
MultiSport benefit (permanentka ke vstupům do sportovišť v ČR)

V případě vašeho zájmu zašlete životopis. Kontaktní osoba: Lenka Prokešová e-mail: použijte odpovědní formulář
Do předmětu e-mailu napište název pozice „Obchodní asistent/ka - Kutná Hora“

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2016