Volné pracovní místo  Obchodní controlling

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–24 000 Kč / měsíc

Požadujeme: středoškolské vzdělání,znalost AJ slovem i písmem,velmi dobrá znalost Excel a práce s ním,znalost SAP,základní znalost obchodních nástrojů,obecný přehled, proaktivní přístup, vhodné i pro absolventy VŠ
Pracovní náplň : sběr, sledování a reporting dat pro obchodní oddělení,spolupráce na nastavení reportů,dohled nad správností zadávaných obchodních dat,zodpovědnost za zaučení nově příchozích osob do obchodního oddělení, pravidelné analýzy a vyhodnocování obchodních výsledků, posouzení v rámci celkového ekonomického prostředí,koordinace požadavků na správce systému

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Jiné - znalost obchodních nástrojů

Benefity

  • Ubytování
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2016