Volné pracovní místo  Obchodní konzultant

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 30 000–45 000 Kč / měsíc

kontakt tel: použijte odpovědní formulář , email: použijte odpovědní formulář
Obchodní konzultant
Náplň práce:
" poradenství a odborné konzultace v oblasti dotací se zaměřením na dotace z EU,
" jednání s klienty a prezentace dotačních možností,
" vyhledávání vhodných žadatelů o dotace a uzavírání smluv,
" péče o stávající klientelu,
" komunikace a řízení klientské základny v příslušném regionu,
" zajišťování komunikace s partnery a relevantními institucemi v příslušném regionu,
" rozšiřování a řízení týmu externích spolupracovníků.
Požadujeme:
" vzdělání minimálně ÚSO s maturitou (bez vyučení),
" doložená praxe v obchodní činnosti minimálně 2 roky podmínkou,
" výborný písemný a mluvený projev,
" vysoké pracovní nasazení,
" řidičský průkaz sk. B.
Nabízíme:
" zajímavou tvůrčí práci v mladém kolektivu,
" rozšíření praktických zkušeností v oblasti dotačního poradenství,
" odpovídající mzdové ohodnocení založené na motivačním principu,
" zaměstnanecké výhody,
" místo výkonu práce Praha 9 - Běchovice
Termín nástupu:
Ihned (dle domluvy)
Kontakt:
Mgr. Petra Lepičová
použijte odpovědní formulář

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - pasivní
  • Čeština - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Ekonomika
  • Řidičský průkaz

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 4.4.2016