Volné pracovní místo  Obchodní manažer

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 26 000–28 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň:
  • Vést, řídit, motivovat a kontrolovat tým obchodních zástupců
  • Personálně odpovídat za svěřenou oblast (nábor, zaškolení a rozvoj obchodních zástupců)
  • Odpovědnost za plnění výsledků v dané oblasti
  • Práce převážně v terénu (návštěvy v domácnostech zákazníků a obchodních zástupců)
Požadavky:
  • samostatnost
  • zkušenosti s vedením týmu
  • zkušenosti s kontrolní činností
  • platný ŘP sk. B, aktivní řidič
  • práce na PC
Nabízíme:
  • Práci na HPP
  • Podporu v rozvoji a růstu spolu s firmou
  • Aktivní podporu od nadřízeného a všech kolegů
  • Férovost a transparentnost od vedení společnosti
  • Služební automobil, který můžete využívat i k soukromým účelům
  • Zaměstnanecké benefity - stravenky a týden dovolené navíc
  • Investiční životní pojištění

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.7.2015