Volné pracovní místo obchodní manažer

23.11.2016
SMS finanční poradenství, a.s.
Místo pracoviště
Wanklovo nám. 1436/3, Blansko, 678 01, Blansko
Pracovní poměr
Brigády
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Pružná pracovní doba

Práce nejprve na dohodu, poté možnost HPP na dobu neurčitou. Možno OZP.
Jste silná osobnost a máte manažerské ambice? Chcete se stát vedoucím týmu? Máte obchodního ducha? Pak hledáme právě Vás! Staňte se členem týmu jedné z nejsilnějších ryze českých poradenských firem s více jak patnáctiletou tradicí.
Náplň práce: Vedení týmu konzultantů, péče o přidělenou klientelu, zaškolování nováčků, konzultace s podřízenými v oblasti investic, úvěrů a krytí rizik, odborný dohled nad zpracováním diagnostiky klientských potřeb, kontrola, motivace týmu, zajištění chodu kanceláře.
Požadujeme: Zkušenosti s vedením týmu, praxe v obchodním sektoru, orientaci v oblasti financí, čistý trestní rejstřík, znalost práce na PC, časovou flexibilitu, ŘP sk. B, ochotu cestovat v rámci regionu, organizační schopnosti, komunikační dovednosti, obchodní talent, schopnost učit se novým věcem
Nabízíme: Fixní plat + prémie, nástupní plat 25.000 – 50.000 Kč dle zkušeností, služební automobil i k soukromým účelům, služební notebook, služební telefon, přidělení stávající klientely, vlastní zařízenou kancelář, podpora interního call centra, flexibilní pracovní dobu.
Zaměstnanecké výhody: notebook, firemní telefon, služební automobil.
První kontakt mailem na adrese:  poslat email

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz – řízení osobních automobilů – skupina B

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP)