Volné pracovní místo  obchodní manažer/ka a obchodní asistent/ka

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 15 000–50 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň:
  • pravidelná komunikace se stávajícími zákazníky
  • péče o spokojenost zákazníků, poskytování servisu
  • uzavírání obchodních smluv
  • aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
Požadujeme:
  • obchodní nadání, spolehlivost
  • minimálně středoškolské vzdělání
  • dobrou znalost sortimentu IT
  • časovou flexibilitu
  • obchodní kontakty a praxe v oboru výhodou
Nabízíme:
  • solidní přístup, přátelské prostředí
  • zajímavé platové ohodnocení na základě dosažených výsledků (pevná + bonusová složka)
  • notebook a mobilní telefon, při dosaženi cílového obratu služební automobil i k soukromým účelům
  • možný kariérní růst
  • zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející firmě

KONTAKT: Životopis zasílat na e-mail

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 26.11.2015