Volné pracovní místo  Obchodní manažer/ka exportu

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

OBCHODNÍ MANAŽER/KA EXPORTU
Zaměstnavatel požaduje: VŠ, SŠPreferovaný směr: obchod, ekonomika, TZB,
Praxe: minimálně 3 roky v oblasti zahraničního obchodu, zkušenost s jednáním se zahraničními partnery. Řidičský průkaz sk. B . Aktivní znalost RJ. Dobré komunikační a organizační schopnosti. Schopnost pochopit technický produkt
Předpoklady: Samostatnost . Aktivní přístup k zadaným úkolům, Schopnost vystupovat jako prezentátor a školitel, Velmi dobrá znalost práce na PC - Excel, Word, Power Point
Kreativita - hledání nových postupů a řešení, vysoké pracovní nasazení

Náplň práce: Analýza svěřených trhů, komunikace s distributory, prezentace a školení distributorů, hledání a výběr nových distributorů, zpracování reportů pro vedení, aktivní práce na svěřeném trhu - prezentace firmy ( občasné služební cesty ) Jednání s partnery v zahraničí
Poradenská a konzultační činnost v oboru vzduchotechniky. Marketingový průzkum zahraničního trhu (cenová úroveň, sledování konkurence apod.). Účast na výstavách, veletrzích, prezentacích jak vlastních tak u odběratelů.
První kontakt: Životopisy zasílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář
ověřeno 17.8.2015

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 17.8.2015