Volné pracovní místo  Obchodní manažer/ka

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 15 000–28 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Osobní schůzka možná pouze po předchozí domluvě!
Životopisy zasílat na e-mail použijte odpovědní formulář - vybraní uchazeči budou pozváni na pohovor
V případě zájmu prosím vyplňte dotazník dostupný na: použijte odpovědní formulář
Vyplněné dotazníky prosím odevzdejte v zalepené obálce označené "centrála - zaměstnání" na libovolné prodejně nebo zašlete mailem na adresu adresu použijte odpovědní formulář Děkujeme
Místo práce: Praha, ev. dle dohody
Forma úvazku: hlavní plný či částečný pracovní poměr ev. ŽL
Náplň práce:
jednání a vyjednávání podmínek s novými i stávajícími dodavateli
jednání s významnějšími stávajícími či potenciálními odběrateli
vyhledávání nových obchodních příležitostí a rozvoje obchodní činnosti firmy
koordinace obchodních, marketingových a propagačních aktivit firmy
koordinace prodejní sítě, její rozšiřování a zajištění nových prodejen
vedení obchodu a spolupráce s oblastními manažery, marketingem, obchodním oddělením, vedoucími středisek a vedením firmy
vyhledávání a vyjednávání akvizic, přebírání prodejen a dalších příležitostí
Základní požadavky:
zkušenost s podobnou vedoucí či obchodní pozicí s prokazatelnými výsledky
výborná vyjednávací schopnost směřující k dobrému výsledku pro obě strany
schopnost přinášet nápady, inovovat, mířit na cíl a zaměřit se na efektivní výsledek
schopnost organizovat, vést týmy lidí, nadchnout a nadchnout se pro výsledek
analytické, logické a matematické myšlení
zodpovědnost za obchodní aktivity firmy v ČR a SR
Předpokládáme:
zájem o zdravou výživu
schopnost přicházet s novými nápady a realizovat smysluplné myšlenky
absolutní schopnost zorganizovat si vlastní práci i práci jiných podle priorit
schopnost rychle se zorientovat na konvenčním i nezávislém trhu
časovou flexibilitu a absolutní odolnost vůči stresu i při náročných jednáních
VŠ nebo SŠ vzdělání ekonomického, obchodního či odborného směru
ŘP B
Vítáme:
znalost AJ, NJ nebo jiného jazyka
orientaci v maloobchodě, znalost nezávislých prodejen i sítí či řetězců, základní orientaci v situaci lékárenského byznysu, farmářských prodejen, lékáren či retailu
obchodní kontakty v oboru nebo v příbuzných činnostech
schopnost připravit si obchodní nabídku - psaní všema deseti nebo grafické schopnosti.

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní
  • Němčina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 11.5.2015