Volné pracovní místo  OBCHODNÍ MANAŽER/KA

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Nádražní č.p. 631, 565 01 Choceň 1
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
vyhledávání a kontaktování zákazníků v ČR a Evropě
POŽADUJEME:
SŠ, VŠ, znalost AJ, ev. NJ, řidičský průkaz sk. B, komunikační schopnosti, reprezentativní vystupování, pružnost, zodpovědnost, iniciativa, časová flexibilita, pozitivní přístup, obchodní zkušenosti výhodou
NABÍZÍME:
perspektivní zaměstnání v rostoucí společnosti, dobré mzdové podmínky - k uvedené mzdě náleží prémie, pracovní poměr na dobu neurčitou, jistotu zaměstnání, příspěvek zaměstnavatele na stravování, výhodné volání, příspěvek na penzijní připojištění
Kontaktní osoba: Halsbachová Andrea, tel.: použijte odpovědní formulář (7 - 14.30 h), e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Jiné výhody - příspěvek na stravování, výhodné volání, příspěvek na penzijní připojištění

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 28.11.2016