Volné pracovní místo  Obchodní-obchodníce pro CAD/CAM

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Brigádnická 124, Třemošnice
NÁPLŇ PRÁCE: akvizice nových zákazníků, aktivní volání, plánování schůzek, prezentace nabízených produktů, zpracování cenových nabídek, kalkulace, verbální i neverbální komunikace se zákazníkem, obchodní cesty v rámci ČR a SK.
POŽADAVKY: znalost MS OFFICE, kreativní myšlení a schopnost aktivní komunikace se zákazníkem. Dále znalost úspěšného vedení obchodních případů, vzdělání min. SŠ s maturitou technického směru nebo VŠ technického směru a ŘP sk. "B" - aktivní řidič. Praxe v oblasti obchodníka a znalost Siemens NX produktu - výhodou.
NABÍZÍME: zvláštní prémie První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle Po-Pá 8-16hod., e-mailovou adresou nebo přímo na provozovně.

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 4.8.2017