Zařazeno v oborech:
Obchod, nákup, prodej, Pojišťovnictví
Pozice:
Pojišťovací poradce
Lokalita:
Most
Zveřejnil:
Úřad práce Most
Může se Vám hodit:
Pojišťovací poradce Most

Volné pracovní místo Obchodní poradce/-kyně na pobočce České pojišťovny

30.4.2016
Česká pojišťovna a.s.
Místo pracoviště
Moskevská 14, Most, 434 01, Most
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Obchodní poradce/-kyně na pobočce České pojišťovny
Pracovní náplň

  • Aktivní prodej produktů České pojišťovny na pobočce
  • Obsluha klientů na přepážce, identifikace jejich potřeb a navrhování optimálních řešení
  • Osobní komunikace a zabezpečení servisu klientům

Požadujeme

  • Minimálně SŠ vzdělání s maturitou
  • Obchodní zkušenost vítána, není podmínkou
  • Vynikající prodejní a komunikační dovednosti
  • Uživatelská znalost práce s PC (MS Office)

Nabízíme

  • Rozmanitá práce v zaměstnaneckém poměru pro prestižní, stabilní společnost
  • Komplexní systém zaškolení, vzdělávání a dalšího rozvoje
  • Příležitost budovat svou kariéru
  • Možnost ovlivnit výši svého výdělku
  • Široká nabídka zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, sick days, stravenky a další)

HLÁSIT SE:Zatloukalová Zuzana, e-mail: poslat email