Zařazeno v oborech:
Pojišťovnictví
Pozice:
Asistent v pojišťovnictví
Lokalita:
Louny
Zveřejnil:
Úřad práce Louny
Může se Vám hodit:
Asistent v pojišťovnictví Louny

Volné pracovní místo obchodní poradce na pobočce České pojišťovny

5.7.2016
Česká pojišťovna a.s.
Místo pracoviště
třída Obránců míru 2767, Žatec, 438 01, Žatec
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

místo výkonu práce:třída Obránců míru č.p. 2767
Pracovní náplň

  • Aktivní prodej produktů České pojišťovny na pobočce
  • Obsluha klientů na přepážce, identifikace jejich potřeb a navrhování optimálních řešení
  • Osobní komunikace a zabezpečení servisu klientům

Požadujeme

  • Minimálně SŠ vzdělání s maturitou
  • Obchodní zkušenost vítána, není podmínkou
  • Vynikající prodejní a komunikační dovednosti
  • Uživatelská znalost práce s PC (MS Office)

Nabízíme

  • Rozmanitá práce v zaměstnaneckém poměru pro prestižní, stabilní společnost
  • Komplexní systém zaškolení, vzdělávání a dalšího rozvoje
  • Příležitost budovat svou kariéru
  • Možnost ovlivnit výši svého výdělku
  • Široká nabídka zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, sick days, stravenky a další)

kontakt: poslat email