Volné pracovní místo  Obchodní ředitel prodeje nákladních a užitkových vozů

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 29 900–50 000 Kč / měsíc

Pracovní náplň: vyhledávání obchodních příležitostí ve svěřeném regionu, vedení kolektivu, samostatné vedení jednání za účelem prodeje nákladních a užitkových vozů, informační servis obchodního, technického a ekonomického charakteru zákaznické veřejnosti, technická, cenová, a formální příprava nabídek, každodenní přímý kontakt se zákazníky (osobní, telefonický, e-mailový), sledování vývoje, trendů, novinek a konkurence v odvětví, spolupráce při marketingových aktivitách (účast na veletrzích, atd.), práce s databází stávajících, nových a potencionálních zákazníků, prezentace a prodej vozů zákazníkům, komplexní péče o zákazníka v průběhu celého procesu prodeje, monitoring situace na trhu
Požadavky: SŠ vzdělání technického nebo obchodního směru + výborná orientace v automobilovém průmyslu, praxe na obdobné obchodní pozici min. 3 roky, aktivní, motivovaná osobnost s dobrými vzdělávacími a přesvědčovacími schopnostmi, obchodní uvažování, logické myšlení, dobrý všeobecný přehled, komunikační dovednosti a příjemné vystupování, samostatnost, výborné sociální a komunikační dovednosti, dobrou znalost na PC (MS Office), znalost AJ, spolehlivost a loajalitu, trestní bezúhonnost, možnost osobního rozvoje, možnost ubytování, ŘP skup. B,C
Nabízíme: zajímavou a náročnou práci v kontaktu s lidmi, výborné zázemí pro obchodní činnost - mobil, notebook, kvalitní informační systém, podpora ze strany interního marketingového útvaru, možnost osobního rozvoje a profesního růstu - systém produktových školení, tréninky obchodních dovedností, motivující finanční ohodnocení ( provize, uvedená mzda je bez pohyblivé složky za odvedenou práci), zázemí silné stabilní společnosti
Doba určitá na jeden rok, poté doba neurčitá
Zaměstnanecké výhody: zvláštní prémie, podnikové stravování, zajištění ubytování
Pracovní doba: PO - PÁ: 7:00 - 15:30 hod.
Kontakt: e-mailem (zaslat životopis)
osobně: PO: 8:00 - 14:00hod. na adrese: Lžovická 301, Týnec nad Labem

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 12.10.2016 do 12.10.2017