Volné pracovní místo obchodní referent

3.6.2016
SAITECH s.r.o.
Místo pracoviště
Havlíčkova 125, Terezín, 411 55, Terezín
Plný úvazek
Minimální vzdělání
bakalářské
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

místo výkonu práce: Havlíčkova č.p. 125, 411 55 Terezín.
Společnost SAITECH s.r.o., přední dodavatel technologií pro identifikaci osob, sledování a vizualizaci výroby, hledá do svého týmu vhodného kandidáta na pracovní pozici Obchodní referent.
Vaším úkolem bude: administrativní a organizační činnosti v rámci obchodního oddělení, komunikace a spolupráce s ostatními odděleními společnosti, zákazníky, partnery a dodavateli, příprava pravidelných reportů, zpracování nabídek a dalších podkladů z obchodních jednání, asistenční podpora jednatele.
Požadujeme: Vynikající komunikační schopnosti, reprezentativní vystupování, organizační schopnosti a proklientský přístup. Samostatnost, flexibilitu a loajalitu, zodpovědnost za svěřenou práci, výbornou znalost práce na PC (Word, Excel…), ŘP sk. B. Zkušenosti na administrativní pozici v technologické nebo výrobní společnosti výhodou.
Nabízíme: mobilní telefon.
V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis s fotografií včetně svých kontaktů na uvedený e-mail.