Volné pracovní místo  Obchodní referent/ka na HPP

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pro naši pobočku v Ostravě hledáme zaměstnance na HPP.

Své životopisy prosím zasílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář

Nabízíme:
  • Práci na HPP na dobu neurčitou
  • Nástupní mzda 15 000 Kč + odměny (po zapracování 20 000 Kč +)
  • Pravidelný školící program
  • Možnost využití firemního automobilu

Požadujeme:
  • Chuť učit se novým věcem
  • Komunikativní osobnost
  • Schopnost organizace času
  • Znalost práce na PC a s tabletem výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny "B" výhodou ne podmínkou

Náplň práce:
  • úzká spolupráce s regionálním manažerem,
  • vyřizování požadavků firemních zákazníků
  • příprava obchodních nabídek
  • aktivní sebevzdělávání prostřednictvím firmou zajištěných seminářů a školení
  • pravidelný reporting, související administrativa

Nástup ihned.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - základní dovednosti PC

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2017