Volné pracovní místo  Obchodní reprezentant - prodej elektroinstalační materiál

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 25 000–40 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Dělnická č.p. 466/73
Děčín VI-Letná, 405 02 Děčín 2

JAKÁ JE HLAVNÍ NÁPLŇ PRÁCE
  • Prodej elektroinstalačního materiálu
  • Péče o stávající portfolio zákazníků a akvizice nových
  • Obchodní činnost a podpora e-commerce
  • Osobní prezentace u zákazníků i na prodejně
  • Spolupráce při odbavení zákaznických potřeb na pobočce

POŽADUJEME
  • Obchodního ducha - pro typ společnosti B2B naprosto klíčové
  • Znalost elektroinstalačního materiálu nebo vzdělání v oboru - nutné
  • Znalost práce na PC - MS Office (především excel)
  • Flexibilitu, samostatnost, férové jednání a chuť pracovat
  • Řidičský průkaz - skupina B - aktivní řidič

NABÍZÍME:
  • 25 dní dovolené, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní pojištění, občerstvení na pracovišti zdarma, propracovaný systém zaškolení

KONTAKT:
Mgr. Kateřina Všetečka, e-mail: použijte odpovědní formulář

Benefity

  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2024