Volné pracovní místo  OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/-KYNĚ

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 30 000–35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/-KYNĚ
  • PP na dobu neurčitou, nástup od 1. 7. 2016, pružná pracovní doba, místo výkonu práce: Hradec Králové
  • Náplň práce: komunikace s novými i stávajícími klienty, firemní klientela; příprava podkladů a analýz pro jednání s klienty; realizace obchodu a následného servisu; osobní a profesní rozvoj
  • Požadujeme: tah na branku, prodejní drive; aktivní přístup, zájem o práci s lidmi; komunikativnost; samostatnost, zodpovědnost; chuť dále se rozvíjet a růst; praxe v obchodě výhodou
  • Nabízíme: zázemí silné nadnárodní společnosti; odpovídající finanční ohodnocení; odborné vzdělávání; motivující benefity; možnost osobní seberealizace a kariérního růstu; mobilní telefon, notebook, automobil a další
  • Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
  • V případě zájmu své životopisy zasílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.7.2016