Volné pracovní místo  OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO MALOOBCHOD - PÍSEK

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 20 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • komunikace a udržení dobrých vztahů se stávající klientelou, případně využití vlastního portfolia kontaktů
  • aktivní akvizice nových klientů, navazování nové spolupráce a celkové rozšíření portfolia zákazníků prodejny
  • tvorba nabídek, vyjednávání podmínek, uzavírání smluv
  • fakturace, objednávky, inventarizace
  • zajišťování příjemek zboží do systému
  • podílení se na cenotvorbě
  • koordinace a zajištění dopravy zboží aj.

Požadujeme:
  • min. SŠ vzdělání (stavební zaměření je velkou výhodou)
  • uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, Outlook, atd.)
  • jazyková vybavenost výhodou
  • komunikativní, reprezentativní vystupování a projev
  • zkušenosti na obchodní pozici (nutný obor stavebnictví nebo stavební materiál)
  • ŘP sk. B, aktivní řidič

Nabízíme:
  • uplatnění v zavedené a stabilní společnosti
  • mladý kolektiv a příjemné pracovní prostředí
  • zaměstnanecké benefity - penzijní připojištění, stravenky, školení, vzdělávání aj.
  • atraktivní finanční ohodnocení včetně bonusů
  • nástup možný ihned

KONTAKT: Kunt Miroslav - tel.: použijte odpovědní formulář (domluvit si schůzku); e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.2.2017