Volné pracovní místo  obchodní zástupce pro prodej náhradních dílů a strojů

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 20 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

místo výkonu práce: 5. května 429 Dobroměřice
Firma zabývající se prodejem a servisem zemědělské techniky MASSEY FERGUSON přijme na HPP
  • OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE PRO PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ A STROJŮ-
Nabízíme
  • silné zázemí stabilní a prosperující společnosti seriózní jednání zajímavou práci v rozrůstajícím se kolektivu, příjemné pracovní prostředí - odpovídající finanční ohodnocení, základní mzda + prémie v závislosti na pracovních výkonech
Požadujeme
  • ukončené SŠ vzdělání s výučním listem nebo maturitou - aktivní přístup k práci, zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, zájem o novinky v oboru
  • profesionální vystupování, orientaci na zákazníka, výborné komunikační dovednosti - řidičské oprávnění skupiny B znalostt práce na PC - MS Office (Word, Excel, Outlook) - znalost v oblasti fakturace výhodou
Náplň práce
  • prodej náhradních dílů, příslušenství a strojů - aktivní (telefonická a elektronická) komunikace se zákazníky - vytváření akčních nabídek pro zákazníky
  • přímá podpora skladu náhradních dílů
  • zpracování příslušné administrativy (fakturace zákazníkům a smluvním partnerům)
  • aktualizace dat v podnikovém systému
  • sledování interních procesů, návrhy na případné zlepšování
  • úzká a aktivní spolupráce s ostatními členy oddělení (prodej a servis)
Nástupní plat: 20 000,- až 30 000,- Kč + prémie v závislosti na pracovních výkonech
V případě, že Vás oslovila tato pracovní nabídka, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis na uvedený e-mail: použijte odpovědní formulář
osobní kontakt na uvedené adrese
  • Vážení uchazeči, pokud Vás nebudeme kontaktovat do 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi. Děkujeme za pochopení.

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 10.2.2017