Volné pracovní místo  Obchodní zástupce pro Středočeský kraj

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–60 000 Kč / měsíc

BENJAMÍN, s.r.o. Buchlovice hledá kolegu na pozici Obchodní zástupce pro Středočeský kraj

Rádi přivítáme nového kolegu/kolegyni, který/á se s námi bude starat o naše stávající klienty a klienty v oblasti vybavení nově vznikajících MŠ, jeslí aj. školských zařízení .

Co budete dělat:

  • Komunikovat se zákazníky
  • Aktivně vyhledávat nové obchodní příležitosti
  • Prezentovat naše produkty
  • Drobnou administrativu spojenou s uzavíráním objednávek
  • Pečovat o stávající zákazníky

Co od Vás očekáváme:

  • Energickou, aktivní a samostatnou osobnost
  • Ochota cestovat 4 dny v týdnu
  • Radost z komunikace a z práce s lidmi
  • Ochotu učit se novým věcem a chuť na sobě pracovat
  • Zkušenosti v oblasti obchodního zástupce vítána, není však podmínkou
  • Aktivní přístup, pozitivní myšlení, výborné komunikační dovednosti
  • Smysl pro zodpovědnost, zdravé sebevědomí a příjemné vystupování
  • Aktivní řidič

Co Vám nabídneme my:

  • Zázemí silné a české společnosti
  • Zajímavé produkty
  • Výhradní zastoupení v přiděleném regionu
  • Časovou flexibilitu
  • Přátelský kolektiv
  • Za perfektně odvedenou práci Vás samozřejmě nadstandardně ohodnotíme.

Nabízíme: Flexibilní pracovní doba, zázemí stabilní společnosti, přátelský kolektiv, telefon.

První kontakt se zaměstnavatelem: e-mailem na použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.6.2024

Máte zájem o nabídku Obchodní zástupce pro Středočeský kraj?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Michaela Drahoňovská z BENJAMÍN s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Obchodní zástupce pro Středočeský kraj

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.